da da

Kilka słow o nas

Na co dzień zajmujemy się prowadzaniem ekologicznego gospodarstwa i hodowlą zwierząt. Posiadamy:

  • Daniele
  • Muflony
  • Renifery
  • Kuce szetlandzkie "mini"

W ramach gospodarstwa działa Wioska Lapońska - miejsce turystyki edukacyjnej i integracyjnej dla dzieci i młodzieży.

10-spacer-po-lesieOd 2009 roku nasze gospodarstwo posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego nr PL/06/001171(certyfikacja Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji).

Istotnym kierunkiem rozwoju naszej działalności jest szkolenie, a następnie sprzedaż lub wynajem reniferów przyuczonych do zaprzęgu, jak również do wszechstronnego użytkowania w turystyce.Organizujemy także imprezy i różnego rodzaju eventy z udziałem naszych oswojonych reniferów dla firm, centrów handlowych i organizacji (Zagroda Reniferów św. Mikołaja, itp).

W dziedzinie, którą się zajmujemy, staramy się zaoferować renifery hodowlanaszym klientom także wszechstronne wsparcie merytoryczne, oparte na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. W zakresie hodowli przykładamy ogromną wagę do doboru i selekcji materiału hodowlanego, pochodzącego często nie tylko z kraju, ale również od renomowanych hodowców zagranicznych.

Jesteśmy także otwarci na nowe pomysły, idee i propozycje, które związane są z prowadzoną przez nas działalnością. Zadzwoń, napisz e-mail lub umów się z nami na spotkanie. Chętnie pokażemy Ci nasze dotychczasowe dokonania i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Wszystkie zwierzęta (daniele, muflony, renifery i kuce szetlandzkie) posiadamy w stałej sprzedaży. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Pamiętaj, że większość zwierząt jest sprzedawana sezonowo, więc warto wcześniej dokonać rezerwacji. Jeśli chciałbyś otrzymywać od nas bieżące oferty przeznaczone dla stałych czytelników BioGospodarstwa, zapisz swój adres e-mail na nasz newsletter. Formularz zapisów znajdziesz w prawej, dolnej części strony.

zdjecie
Nasz zespół

na-kucykach-iiHodowla danieli, muflonów, dzikich królików oraz przede wszystkim reniferów jest dla nas nie tylko profesjonalnie prowadzoną działalnością, ale również pasją, która daje nam wiele radości i którą potrafimy zarazić innych!
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz do regularnego zaglądania do naszego bloga!

Mamy nadzieję, ze strona BioGospodarstwa pozwoli Ci nie tylko zapoznać się z naszą działalnością i ofertą, ale także przybliży Ci zasady hodowli tego typu zwierząt, ich charakterystykę i wymagania. W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji!