da da

Zagroda reniferów św. Mikołaja

Organizujemy wspaniałe eventy mikołajkowe z prawdziwymi reniferami.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do centrów handlowych, samorządów organizujących imprezy miejskie oraz do firm chcących uatrakcyjnić firmowe mikołajki dla pracowników lub ich dzieci. Współpracujemy także z agencjami eventowymi.

Nasza oferta

W ramach „Zagrody reniferów Świętego Mikołaja” zapewniamy:
- 2 oswojone, piękne, prawdziwe renifery
- osobę Świętego Mikołaja
- dodatkowego opiekuna zwierząt w tradycyjnym stroju lapońskim
- drewniane, estetyczne i solidne ogrodzenia (zagroda zajmuje ok. 30 m.kw.)
- domek św. Mikołaja
- ozdobne sanie św. Mikołaja
- dekoracje m.in. z żywych choinek i szyszek
- wiórowa podsypka w miejscu przebywania zwierząt
- punkt pocztowy św. Mikołaja z możliwością napisania i wysłania listu
- dobrane oświetlenie, podkreślające nastrój eventu (lampki na choinkach, sople lodu na domku, halogeny z ciepłym filtrem)
- nagłośnienie z mikrofonem bezprzewodowym i nastrojową muzyką świąteczną

Standardowy przebieg eventu:
Ekipa Biogospodarstwa pojawia się w miejscu eventu na około 3 godziny przed jego rozpoczęciem. Montaż zagrody i dekoracji, a także wszelkie inne przygotowania zajmują nam około 2 – 2,5 godziny. Tuż przed rozpoczęciem eventu do gotowej zagrody wprowadzane są renifery. Opiekun reniferów w stroju lapońskim zapowiada przybycie Świętego Mikołaja, który pojawia się wkrótce. Mikołaj nadchodzi i wita się z dziećmi, które czekały na jego przybycie.
Zgromadzone osoby mogą wchodzić do zagrody, aby odwiedzić Świętego Mikołaja i jego renifery. Można usiąść w mikołajowych saniach, mniejsze dzieci Mikołaj chętnie bierze na kolana.
Mikołaj nawiązuje aktywny kontakt z dziećmi, rozmawia z nimi, rozdaje cukierki. Jest to także wspaniała okazja do wykonania sobie wspólnego zdjęcia z Mikołajem i reniferami.

Drugi z opiekunów, korzystając z nagłośnienia i mikrofonu bezprzewodowego, zachęca do odwiedzin w zagrodzie i co kilka minut przedstawia podstawowe informacje na temat eventu. Regularnie przedstawiane są także różne ciekawostki na temat reniferów (czym się żywią, dlaczego mają taki charakterystyczny wygląd, kilka słów na temat Laponii – krainy z której przybyły, itp.).
Po zakończeniu eventu renifery… odlatują do dalekiej Laponii :) , a następnie demontujemy zagrodę i dekoracje (1 – 1,5h). Każdorazowo dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy miejsce prowadzenia eventu.

Czas trwania eventu: zwykle od 6 do 7 godzin.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na inne pomysły.
Każdą imprezę “szyjemy na miarę”, konsultując szczegóły ze zleceniodawcą. Dostosowujemy się do konkretnych potrzeb miejsca i chwili, jednocześnie wnosząc kreatywny wkład naszych doświadczeń. Bierzemy udział w eventach jednodniowych, kilkudniowych, jak i w cyklicznych.
Działamy profesjonalnie, mając zawsze na uwadze fakt, że pracujemy z żywymi zwierzętami, którym trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie i historia zawsze zadowolonych klientów.

Ważne informacje:
Nasze zwierzęta są pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiadają aktualne badania.
Renifery, które biorą udział w eventach, są oswojone i nie boją się ludzi.
Posiadamy wszelkie konieczne zezwolenia na prowadzenie pokazów z udziałem zwierząt, w tym program zatwierdzony przez Główny Inspektorat Weterynarii.
Dysponujemy specjalistycznym transportem i jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce.
Posiadamy polisę OC.  Wystawiamy faktury Vat.

Wycena eventu:

Każdy event wyceniamy indywidualnie. Wycena zależy od kilku czynników, m.in. odległości od naszej siedziby, ilości zamawianych dni eventu, terminów, a także indywidualnych życzeń zleceniodawcy.

Prosimy o kontakt w celu otrzymania indywidualnej wyceny:
Bartosz Woźniak
tel. 0606-48-49-48
kontakt@biogospodarstwo.pl

Referencje

Zajmujemy się wynajmem reniferów od 2009 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność świadczyć usługi dla wielu renomowanych firm i instytucji, takich jak np. Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Urząd miasta Rybnika, Dom Handlowy Renoma Sp. z o.o., Kutnowski Dom Kultury, Międzynarodowe Targi Gdańskie. Do naszych zadowolonych klientów należy również wiele wiodących galerii handlowych w całym kraju.

Najczęściej zadawane pytania


Ile kosztuje wynajęcie zagrody reniferów?


Na ile dni można zamówić zagrodę reniferów?


Ile czasu renifery spędzają w zagrodzie podczas eventu?


Co robią renifery podczas eventu?


Czy można karmić renifery w zagrodzie?


Czy można odwiedzać Świętego Mikołaja w zagrodzie reniferów?


Galeria